Sprzedaż opału Skoczów.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Skoczów
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to starannie wyselekcjonowanym węgiel do różnego typu pieców. Sprzedajemy najczęściej spotykane materiały dodatkowo ekogroszek i miał. Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi dostawcami surowców.

Węgiel kostka to podstawowy surowiec użytkowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego cenionymi atutami jest niewielka zawartość siarki oraz wysoka kaloryczność.

Dzięki temu ilość sadzy, która zbiera w kominie jest niewielka. Wysoka kaloryczność oznacza wydajne wykorzystanie materiału opałowego. Ułatwia to wytworzenie sporej ilości energii cieplnej małym kosztem.

Ten węgiel doskonale sprawdza się w z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można również materiały takie jak węgiel kostka.

Ten rodzaj opału również zawiera małą ilość siarki. Niejednokrotnie używany jest w połączeniu innym rodzajem paliwa z uwagi, że zwiększa kaloryczność opału. To umożliwia na zwiększenie ilości uzyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Dodatkowo węgiel ten pozostawia niewielką ilość popiołu, który jest pozostałością po procesie spalania.

• Dla klientów opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten opał w formie ekogroszku w workach
• To praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza do składowania węgla
• Rewolucyjne rozwiązanie, które wykorzystuje się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na wymianę pieca na ten, w którym można stosować ekogroszek. Wszystko dlatego iż jest to surowiec bardzo ekonomiczny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się w sposób zupełny, co zapewnia całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

Dostępny jest również paliwem takim jak miał. Chociaż jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak ekonomiczność tego produktu przekłada się na spore popularność szczególnie przez klientów detalicznych.

Miał to produkt na bazie węgla. Główna różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej użytkowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Sprzedajemy w ofercie paliwo tego gatunku. Sprzedajemy tylko materiały opałowe bardzo dobre gatunkowo.

To umożliwia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie spalania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Gwarantujemy wysoką jakość materiału, a także niskie ceny
• Swoje usługi na terenie śląska oraz Katowic
• Zapewniamy szybki i darmowy transport na terenie śląska

Jeśli gdy jesteście Państwo zainteresowani szczegółami zapraszamy do kontaktu. jeśli nie wiecie Państwo jaki typ opału najlepiej się nadaje nasi doradcy służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62