Sprzedaż opału Knurów.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Knurów
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to bardzo dobry gatunkowo węgiel do różnego typu pieców. Dostarczamy najczęściej spotykane surowce a także ekogroszek i miał. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi punktami sprzedaży surowców.

Węgiel kostka to główny opał stosowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego najważniejszymi cechami jest niska zawartość siarki oraz wysoka kaloryczność.

Z tego powodu ilość sadzy, która występuje w kominie jest śladowa. Wysoka kaloryczność oznacza wydajne wykorzystanie materiału opałowego. Pozwala to wytworzenie dużej ilości energii cieplnej niskim kosztem.

Ten materiał doskonale sprawdza się w z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można również surowce takie jak węgiel kostka.

Ten typ paliwa również posiada niewielką ilość siarki. W wielu przypadkach stosowany jest w wspólnie z innym rodzajem paliwa dlatego, że zwiększa kaloryczność opału. To wpływa na zwiększenie ilości pozyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Co więcej węgiel kostka pozostawia niewielką ilość popiołu, który jest pozostałością po procesie spalania.

• Dla odbiorców opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten produkt w formie ekogroszku w workach
• To praktyczne rozwiązanie, w dużej mierze do składowania opału
• Rewolucyjne rozwiązanie, które ma swoje zastosowanie się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na wymianę pieca na ten, w którym można używać ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to opał bardzo ekonomiczny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się w sposób zupełny, co umożliwia całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

W ofercie posiadamy surowcem takim jak miał. Co prawda jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak cena tego opału przekłada się na spore zainteresowanie zwłaszcza przez klientów detalicznych.

Miał jest surowcem na bazie węgla. Zasadnicza różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Posiadamy w sprzedaży paliwo tego rodzaju. Sprzedajemy tylko węgle najwyższej jakości.

To umożliwia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty sprzedajemy zarówno klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Gwarantujemy najwyższą jakość materiału, jak też bardzo atrakcyjne ceny
• Swoje usługi na terenie śląska oraz Katowic
• Oferujemy szybki i darmowy transport na obszarze śląska

Jeśli gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zachęcamy do kontaktu. w sytuacji nie wiecie Państwo jaki typ opału sprawdzi się nasi pracownicy służą pomocą.

Razem wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62