Sprzedaż opału Pilica.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Pilica
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to starannie wyselekcjonowanym węgiel do różnego typu pieców. Sprzedajemy najbardziej popularne rodzaje opału również ekogroszek i miał. Współpracujemy tylko z zaufanymi punktami sprzedaży surowców.

Węgiel kostka to materiał użytkowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego ważnymi atutami jest niewielka zawartość siarki oraz wysoka kaloryczność.

Z tego powodu ilość sadzy, która osadza się w kominie jest znikoma. Duża kaloryczność oznacza całkowite wykorzystanie materiału opałowego. Ułatwia to wytworzenie dużej ilości energii cieplnej niskim kosztem.

Ten surowiec idealnie sprawdza się w w połączeniu z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Pośród produktów znaleźć można także paliwa takie jak węgiel kostka.

Ten typ paliwa również zawiera małą ilość siarki. W wielu przypadkach używany jest w wraz z innym rodzajem paliwa poprzez to, że zwiększa kaloryczność opału. To umożliwia na zwiększenie ilości uzyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Ponadto węgiel kostka pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest pozostałością po procesie spalania.

• Dla klientów opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten surowiec w formie ekogroszku w workach
• To praktyczne rozwiązanie, dla właścicieli obiektów mieszkalnych którzy nie posiadają miejsca wytyczonego do składowania węgla
• Nowoczesne rozwiązanie, które ma swoje zastosowanie się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można palić ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to materiał bardzo ekonomiczny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się zupełnie, co pozwala na całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

Dostępny jest również surowcem takim jak miał. Co prawda jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak cena tego produktu przekłada się na spore popularność zwłaszcza przez klientów indywidualnych.

Miał jest opałem podobnym węgla. Podstawowa różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Posiadamy w sprzedaży opał tego rodzaju. wyłącznie paliwa bardzo dobre gatunkowo.

To zapewnia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Gwarantujemy bardzo dobrą jakość materiału, a także bardzo atrakcyjne ceny
• Swoje usługi na terenie śląska oraz Katowic
• Zapewniamy szybki i darmowy dowóz na terenie śląska

Jeśli gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zachęcamy do kontaktu. W przypadku nie wiecie Państwo jaki rodzaj opału zaspokoi Państwa potrzeby nasi specjaliści służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Jesteśmy świadomi tego że zakup odpowiedniego gatunkowo materiału wpływa na komfortowe korzystanie z przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali wyłącznie materiał, który zapewni otrzymanie wymaganej ilości ciepła przy jednoczesnej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62