Sprzedaż opału Sośnicowice.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Sośnicowice
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to bardzo dobry gatunkowo węgiel do różnego typu pieców. Dostarczamy najbardziej popularne rodzaje opału a także ekogroszek i miał. Współpracujemy tylko z rzetelnymi kopalniami surowców.

Węgiel kostka to opał stosowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego cenionymi atutami jest niewielka zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Dlatego ilość sadzy, która osadza się w kominie jest śladowa. Wysoka kaloryczność oznacza całkowite wykorzystanie materiału opałowego. Pozwala to otrzymanie dużej ilości energii cieplnej niewielkim kosztem.

Ten opał świetnie sprawdza się w z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Pośród produktów znaleźć można także materiały takie jak węgiel kostka.

Ten typ paliwa również posiada niewielką ilość siarki. Niejednokrotnie wykorzystywany jest w wspólnie z innym rodzajem paliwa ponieważ, że zwiększa kaloryczność opału. To na zwiększenie ilości uzyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Dodatkowo węgiel kostka pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest pozostałością po procesie spalania.

• Dla osób opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten produkt w formie ekogroszku w workach
• To komfortowe rozwiązanie, w dużej mierze do składowania opału
• Popularne rozwiązanie, które ma swoje zastosowanie się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na wymianę pieca na ten, w którym można używać ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to surowiec bardzo ekonomiczny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się zupełnie, co pozwala na maksymalne wykorzystanie energii cieplnej.

Dysponujemy paliwem takim jak miał. Co prawda jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak cena tego produktu przekłada się na spore popularność zwłaszcza przez odbiorców detalicznych.

Miał jest produktem podobnym węgla. Podstawowa różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej użytkowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Posiadamy w sprzedaży paliwo tego gatunku. Oferujemy tylko węgle starannie wyselekcjonowane.

To umożliwia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Zapewniamy wysoką jakość materiału, również przystępne ceny
• Swoje usługi na terenie śląska oraz Katowic
• Zapewniamy szybki i darmowy dowóz na obszarze śląska

W przypadku gdy gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zachęcamy do kontaktu. W przypadku nie wiecie Państwo który rodzaj surowca najlepiej się nadaje nasi pracownicy służą pomocą.

Razem wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Zdajemy sobie sprawę że dobór odpowiedniego gatunkowo materiału wpływa na wygodne korzystanie z przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali wyłącznie materiał, który umożliwi otrzymanie wymaganej ilości ciepła przy równoległej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62