Sprzedaż opału Imielin.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Imielin
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to najwyższej jakości opał do różnego rodzaju pieców. Dostarczamy najbardziej popularne materiały również ekogroszek i miał. Współpracujemy tylko z profesjonalnymi dostawcami surowców.

Węgiel kostka to główny opał stosowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego najważniejszymi cechami jest niska zawartość siarki oraz wysoka kaloryczność.

Dzięki temu ilość sadzy, która zbiera w kominie jest znikoma. Ponadprzeciętna kaloryczność oznacza wydajne wykorzystanie materiału opałowego. Umożliwia to uzyskanie sporej ilości energii cieplnej niewielkim kosztem.

Ten surowiec świetnie sprawdza się w wraz z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Pośród produktów znaleźć można także paliwa takie jak węgiel kostka.

Ten rodzaj paliwa również posiada małą ilość siarki. Często stosowany jest w wraz z innym rodzajem paliwa poprzez to, że zwiększa kaloryczność opału. To wpływa na zwiększenie ilości pozyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Dodatkowo ten typ węgla pozostawia niewielką ilość popiołu, który jest efektem po procesie spalania.

• Dla odbiorców opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten paliwo w formie ekogroszku w workach
• To wygodne rozwiązanie, dla właścicieli nieruchomości którzy nie nie mają miejsca wytyczonego do składowania ekogroszku
• Popularne rozwiązanie, które ma swoje zastosowanie się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na wymianę pieca na ten, w którym można palić ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to materiał bardzo atrakcyjny cenowo w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się całkowicie, co umożliwia maksymalne wykorzystanie energii cieplnej.

W ofercie posiadamy opałem takim jak miał. Co prawda jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak opłacalność tego produktu przekłada się na spore popularność zwłaszcza przez klientów indywidualnych.

Miał jest opałem podobnym węgla. Podstawowa różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Oferujemy w ofercie paliwo tego rodzaju. Sprzedajemy tylko materiały opałowe bardzo dobre gatunkowo.

To pozwala maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Gwarantujemy najwyższą jakość materiału, również bardzo atrakcyjne ceny
• Usługi świadczymy na terenie śląska oraz Katowic
• Gwarantujemy szybki i darmowy dostawę na obszarze śląska

W sytuacji gdy jesteście Państwo zainteresowani szczegółami zapraszamy do kontaktu. w sytuacji nie wiecie Państwo który typ surowca sprawdzi się nasi doradcy służą pomocą.

Razem wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62