Sprzedaż opału Bielsko-Biała.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Bielsko-Biała
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to starannie wyselekcjonowanym węgiel do różnego rodzaju pieców. Dostarczamy najbardziej popularne materiały a także ekogroszek i miał. Współpracujemy tylko z zaufanymi dostawcami surowców.

Węgiel kostka to opał wykorzystywany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego cenionymi atutami jest mała zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Dlatego ilość sadzy, która zbiera w kominie jest znikoma. Duża kaloryczność oznacza całkowite wykorzystanie materiału opałowego. Umożliwia to uzyskanie sporej ilości energii cieplnej niskim kosztem.

Ten węgiel idealnie sprawdza się w w połączeniu z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Pośród produktów znaleźć można także surowce takie jak węgiel kostka.

Ten typ paliwa także posiada małą ilość siarki. Najczęściej stosowany jest w wraz z innym rodzajem paliwa poprzez to, że zwiększa kaloryczność opału. To umożliwia na zwiększenie ilości otrzymanej energii cieplnej z materiału opałowego. Dodatkowo węgiel kostka pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest efektem po procesie spalania.

• Dla klientów opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten opał w formie ekogroszku w workach
• To wygodne rozwiązanie, zwłaszcza do składowania ekogroszku
• Nowoczesne rozwiązanie, które ma swoje zastosowanie się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można palić ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to materiał bardzo atrakcyjny cenowo w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się w sposób zupełny, co umożliwia całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

W ofercie posiadamy paliwem takim jak miał. Jakkolwiek jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak opłacalność tego produktu przekłada się na spore zainteresowanie w dużej mierze przez klientów indywidualnych.

Miał jest produktem na bazie węgla. Podstawowa różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej użytkowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Sprzedajemy w ofercie opał tego rodzaju. Sprzedajemy tylko materiały najwyższej jakości.

To pozwala maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Gwarantujemy bardzo dobrą jakość materiału, również niskie ceny
• Swoje usługi wykonujemy na terenie śląska oraz Katowic
• Zapewniamy szybki i darmowy dowóz na obszarze śląska

W przypadku gdy gdy jesteście Państwo zainteresowani szczegółami zachęcamy do kontaktu. jeśli nie wiecie Państwo który rodzaj surowca najlepiej się nadaje nasi pracownicy służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62