Sprzedaż opału Orzesze.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Orzesze
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to najwyższej jakości węgiel do różnego typu pieców. Umożliwiamy zakup najczęściej spotykane rodzaje opału również ekogroszek i miał. Współpracujemy wyłącznie z profesjonalnymi punktami sprzedaży surowców.

Węgiel kostka to popularny materiał użytkowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego cenionymi zaletami jest mała zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Dlatego ilość sadzy, która zbiera w kominie jest niewielka. Wysoka kaloryczność oznacza maksymalne wykorzystanie materiału opałowego. Pozwala to otrzymanie dużej ilości energii cieplnej małym kosztem.

Ten opał doskonale sprawdza się w w połączeniu z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Pośród produktów znaleźć można także materiały takie jak węgiel kostka.

Ten rodzaj paliwa także zawiera małą ilość siarki. w wielu przypadkach wykorzystywany jest w połączeniu innym rodzajem paliwa poprzez to, że zwiększa kaloryczność opału. To wpływa na zwiększenie ilości pozyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. co więcej ten typ węgla pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest pozostałością po procesie spalania.

• Dla osób opału, którzy stosują ekogroszek polecamy ten paliwo w formie ekogroszku w workach
• To wygodne rozwiązanie, w dużej mierze do składowania opału
• Nowoczesne rozwiązanie, które ma swoje zastosowanie się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można używać ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to surowiec bardzo ekonomiczny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się w sposób zupełny, co pozwala na maksymalne wykorzystanie energii cieplnej.

Dostępny jest również surowcem takim jak miał. Jakkolwiek jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak cena tego produktu przekłada się na spore zainteresowanie w dużej mierze przez odbiorców detalicznych.

Miał to produkt podobnym węgla. Podstawowa różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Posiadamy w sprzedaży opał tego gatunku. Sprzedajemy tylko materiały najwyższej jakości.

To pozwala maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie spalania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy zarówno klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Gwarantujemy bardzo dobrą jakość materiału, a także bardzo atrakcyjne ceny
• Swoje usługi wykonujemy na terenie śląska oraz Katowic
• Oferujemy szybki i darmowy transport na obszarze śląska

W przypadku gdy gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zapraszamy do kontaktu. jeśli nie wiecie Państwo który rodzaj opału zaspokoi Państwa potrzeby nasi specjaliści służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Zdajemy sobie sprawę że wybór odpowiedniego gatunkowo surowca przekłada się na komfortowe użytkowanie przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali tylko materiał, który zapewni otrzymanie niezbędnej ilości ciepła przy równoległej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62