Sprzedaż opału Żory.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Żory
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to najwyższej jakości opał do różnego rodzaju pieców. Sprzedajemy najczęściej spotykane materiały również ekogroszek i miał. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi dostawcami surowców.

Węgiel kostka to podstawowy surowiec użytkowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego cenionymi zaletami jest mała zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Z tego powodu ilość sadzy, która osadza się w kominie jest śladowa. Duża kaloryczność oznacza maksymalne wykorzystanie materiału opałowego. Pozwala to uzyskanie dużej ilości energii cieplnej niewielkim kosztem.

Ten węgiel doskonale sprawdza się w wraz z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można również materiały takie jak węgiel kostka.

Ten rodzaj paliwa również posiada niewielką ilość siarki. Niejednokrotnie używany jest w wspólnie z innym rodzajem paliwa z uwagi, że zwiększa kaloryczność opału. To pozwala na na zwiększenie ilości otrzymanej energii cieplnej z materiału opałowego. Ponadto węgiel kostka pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest efektem po procesie spalania.

• Dla odbiorców opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten produkt w formie ekogroszku w workach
• To komfortowe rozwiązanie, dla osób którzy nie nie mają miejsca wytyczonego do składowania węgla
• Popularne rozwiązanie, które wykorzystuje się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można stosować ekogroszek. Wszystko dlatego iż jest to opał bardzo opłacalny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się w sposób zupełny, co umożliwia całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

W ofercie posiadamy paliwem takim jak miał. Jakkolwiek jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak opłacalność tego produktu przekłada się na spore zainteresowanie zwłaszcza przez odbiorców detalicznych.

Miał jest produktem na bazie węgla. Zasadnicza różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej użytkowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Oferujemy w sprzedaży surowiec tego gatunku. Sprzedajemy wyłącznie węgle najwyższej jakości.

To zapewnia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie spalania energii cieplnej. Swoje produkty sprzedajemy zarówno klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Zapewniamy najwyższą jakość materiału, również przystępne ceny
• Usługi świadczymy na terenie śląska oraz Katowic
• Oferujemy szybki i darmowy dowóz na terenie śląska

W przypadku gdy gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zapraszamy do kontaktu. w sytuacji nie wiecie Państwo jaki rodzaj opału najlepiej się nadaje nasi specjaliści służą pomocą.

Razem wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Jesteśmy świadomi tego że dobór odpowiedniego gatunkowo materiału wpływa na wygodne użytkowanie przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali tylko materiał, który umożliwi otrzymanie niezbędnej ilości ciepła przy równoległej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62