Sprzedaż opału Ustroń.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Ustroń
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to starannie wyselekcjonowanym węgiel do różnego rodzaju pieców. Umożliwiamy zakup najczęściej spotykane rodzaje opału dodatkowo ekogroszek i miał. Współpracujemy tylko z doświadczonymi kopalniami surowców.

Węgiel kostka to podstawowy materiał wykorzystywany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego najważniejszymi cechami jest mała zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Z tej przyczyny ilość sadzy, która zbiera w kominie jest niska. Ponadprzeciętna kaloryczność oznacza maksymalne wykorzystanie materiału opałowego. Ułatwia to uzyskanie sporej ilości energii cieplnej niewielkim kosztem.

To paliwo doskonale sprawdza się w z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Pośród produktów znaleźć można także materiały takie jak węgiel kostka.

Ten typ opału także zawiera niewielką ilość siarki. W wielu przypadkach stosowany jest w wspólnie z innym rodzajem paliwa poprzez to, że zwiększa kaloryczność opału. To na zwiększenie ilości uzyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. ponadto ten typ węgla pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest pozostałością po procesie spalania.

• Dla osób opału, którzy stosują ekogroszek polecamy ten produkt w formie ekogroszku w workach
• To praktyczne rozwiązanie, w dużej mierze do składowania opału
• Nowoczesne rozwiązanie, które stosuje się się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na wymianę pieca na ten, w którym można stosować ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to materiał bardzo atrakcyjny cenowo w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się zupełnie, co zapewnia maksymalne wykorzystanie energii cieplnej.

Dysponujemy opałem takim jak miał. Co prawda jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak ekonomiczność tego produktu przekłada się na spore zainteresowanie w dużej mierze przez klientów indywidualnych.

Miał jest produktem na bazie węgla. Główna różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Sprzedajemy w ofercie paliwo tego rodzaju. tylko surowce bardzo dobre gatunkowo.

To umożliwia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty sprzedajemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Zapewniamy bardzo dobrą jakość materiału, a także bardzo atrakcyjne ceny
• Usługi świadczymy na terenie śląska oraz Katowic
• Gwarantujemy szybki i darmowy transport na terenie śląska

W sytuacji gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zachęcamy do kontaktu. W przypadku nie wiecie Państwo jaki typ materiału sprawdzi się nasi doradcy służą pomocą.

Razem wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62