Sprzedaż opału Tychy.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Tychy
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to starannie wyselekcjonowanym węgiel do różnego typu pieców. Dostarczamy najbardziej popularne materiały dodatkowo ekogroszek i miał. Współpracujemy jedynie z rzetelnymi punktami sprzedaży surowców.

Węgiel kostka to popularny opał użytkowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego ważnymi atutami jest mała zawartość siarki oraz wysoka kaloryczność.

Z tej przyczyny ilość sadzy, która pojawia się w kominie jest niska. Ponadprzeciętna kaloryczność oznacza efektywne wykorzystanie materiału opałowego. Umożliwia to uzyskanie sporej ilości energii cieplnej niewielkim kosztem.

Ten surowiec doskonale sprawdza się w w połączeniu z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można również paliwa takie jak węgiel kostka.

Ten typ paliwa również posiada małą ilość siarki. Niejednokrotnie używany jest w wraz z innym rodzajem paliwa poprzez to, że zwiększa kaloryczność opału. To na zwiększenie ilości pozyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Co więcej węgiel ten pozostawia niewielką ilość popiołu, który jest efektem po procesie spalania.

• Dla odbiorców opału, którzy stosują ekogroszek polecamy ten paliwo w formie ekogroszku w workach
• To wygodne rozwiązanie, szczególnie do składowania ekogroszku
• Wydajne rozwiązanie, które ma swoje zastosowanie się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można używać ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to materiał bardzo opłacalny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się zupełnie, co zapewnia całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

W ofercie posiadamy produktem takim jak miał. Chociaż jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak cena tego opału przekłada się na spore zainteresowanie zwłaszcza przez klientów indywidualnych.

Miał jest surowcem podobnym węgla. Główna różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Sprzedajemy w sprzedaży surowiec tego typu. Sprzedajemy tylko paliwa najwyższej jakości.

To zapewnia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy zarówno klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Zapewniamy najwyższą jakość materiału, a także niskie ceny
• Swoje usługi na terenie śląska oraz Katowic
• Gwarantujemy szybki i darmowy transport na obszarze śląska

W sytuacji gdy jesteście Państwo zainteresowani szczegółami zapraszamy do kontaktu. jeśli nie wiecie Państwo który rodzaj materiału sprawdzi się nasi doradcy służą pomocą.

Razem wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Zdajemy sobie sprawę że dobór odpowiedniego gatunkowo surowca wpływa na wygodne korzystanie z przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali tylko materiał, który umożliwi otrzymanie niezbędnej ilości ciepła przy jednoczesnej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62