Sprzedaż opału Szczekociny.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Szczekociny
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to najwyższej jakości węgiel do różnego rodzaju pieców. Oferujemy najczęściej spotykane surowce dodatkowo ekogroszek i miał. Współpracujemy tylko z doświadczonymi dostawcami surowców.

Węgiel kostka to surowiec wykorzystywany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego głównymi zaletami jest mała zawartość siarki oraz wysoka kaloryczność.

Z tego powodu ilość sadzy, która zbiera w kominie jest śladowa. Ponadprzeciętna kaloryczność oznacza wydajne wykorzystanie materiału opałowego. Ułatwia to otrzymanie dużej ilości energii cieplnej niskim kosztem.

Ten węgiel idealnie sprawdza się w wraz z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można również surowce takie jak węgiel kostka.

Ten typ paliwa również zawiera niewielką ilość siarki. Najczęściej wykorzystywany jest w połączeniu innym rodzajem paliwa dlatego, że zwiększa kaloryczność opału. To przekłada się na zwiększenie ilości otrzymanej energii cieplnej z materiału opałowego. Co więcej ten typ węgla pozostawia niewielką ilość popiołu, który jest efektem po procesie spalania.

• Dla osób opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten produkt w formie ekogroszku w workach
• To komfortowe rozwiązanie, szczególnie do składowania opału
• Wydajne rozwiązanie, które ma swoje zastosowanie się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można stosować ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to surowiec bardzo opłacalny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się zupełnie, co pozwala na całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

W ofercie posiadamy opałem takim jak miał. Jakkolwiek jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak ekonomiczność tego opału przekłada się na spore zainteresowanie zwłaszcza przez klientów detalicznych.

Miał to produkt podobnym węgla. Główna różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej użytkowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Posiadamy w sprzedaży surowiec tego rodzaju. tylko materiały bardzo dobre gatunkowo.

To pozwala maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Gwarantujemy najwyższą jakość materiału, a także niskie ceny
• Usługi świadczymy na terenie śląska oraz Katowic
• Gwarantujemy szybki i darmowy dowóz na obszarze śląska

W przypadku gdy gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zachęcamy do kontaktu. w sytuacji nie wiecie Państwo który typ materiału zaspokoi Państwa potrzeby nasi doradcy służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Zdajemy sobie sprawę że zakup odpowiedniego gatunkowo surowca wpływa na wygodne korzystanie z przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali tylko materiał, który zapewni otrzymanie niezbędnej ilości ciepła przy równoległej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62