Sprzedaż opału Świętochłowice.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Świętochłowice
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to bardzo dobry gatunkowo węgiel do różnego typu pieców. Oferujemy najczęściej spotykane rodzaje opału ale również ekogroszek i miał. Współpracujemy tylko z zaufanymi punktami sprzedaży surowców.

Węgiel kostka to główny surowiec stosowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego głównymi cechami jest mała zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Dzięki temu ilość sadzy, która osadza się w kominie jest znikoma. Wysoka kaloryczność oznacza całkowite wykorzystanie materiału opałowego. Ułatwia to otrzymanie dużej ilości energii cieplnej niewielkim kosztem.

Ten surowiec doskonale sprawdza się w wraz z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można również surowce takie jak węgiel kostka.

Ten typ paliwa również zawiera niewielką ilość siarki. Niejednokrotnie używany jest w połączeniu innym rodzajem paliwa dlatego, że zwiększa kaloryczność opału. To przekłada się na zwiększenie ilości otrzymanej energii cieplnej z materiału opałowego. co więcej ten typ węgla pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest efektem po procesie spalania.

• Dla klientów opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten paliwo w formie ekogroszku w workach
• To wygodne rozwiązanie, zwłaszcza do składowania opału
• Rewolucyjne rozwiązanie, które wykorzystuje się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można palić ekogroszek. Wszystko dlatego iż jest to materiał bardzo opłacalny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się w sposób zupełny, co umożliwia całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

W ofercie posiadamy surowcem takim jak miał. Chociaż jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak ekonomiczność tego produktu przekłada się na spore zainteresowanie w dużej mierze przez odbiorców detalicznych.

Miał to produkt na bazie węgla. Podstawowa różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej użytkowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Oferujemy w sprzedaży opał tego gatunku. Oferujemy wyłącznie węgle bardzo dobre gatunkowo.

To zapewnia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie spalania energii cieplnej. Swoje produkty sprzedajemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Zapewniamy najwyższą jakość materiału, a także przystępne ceny
• Swoje usługi na terenie śląska oraz Katowic
• Oferujemy szybki i darmowy dowóz na terenie śląska

W przypadku gdy gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zachęcamy do kontaktu. w sytuacji nie wiecie Państwo który rodzaj opału sprawdzi się nasi specjaliści służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62