Sprzedaż opału ŚLĄSK.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - ŚLĄSK
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to najwyższej jakości węgiel do różnego typu pieców. Umożliwiamy zakup najbardziej popularne rodzaje opału również ekogroszek i miał. Współpracujemy jedynie z doświadczonymi punktami sprzedaży surowców.

Węgiel kostka to główny materiał wykorzystywany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego najważniejszymi cechami jest mała zawartość siarki oraz wysoka kaloryczność.

Z tego powodu ilość sadzy, która zbiera w kominie jest znikoma. Duża kaloryczność oznacza wydajne wykorzystanie materiału opałowego. Pozwala to otrzymanie dużej ilości energii cieplnej małym kosztem.

To paliwo świetnie sprawdza się w wraz z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można również materiały takie jak węgiel kostka.

Ten rodzaj opału także posiada niewielką ilość siarki. najczęściej wykorzystywany jest w połączeniu innym rodzajem paliwa poprzez to, że zwiększa kaloryczność opału. To pozwala na na zwiększenie ilości uzyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. co więcej węgiel kostka pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest pozostałością po procesie spalania.

• Dla klientów opału, którzy stosują ekogroszek polecamy ten paliwo w formie ekogroszku w workach
• To praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza do składowania węgla
• Popularne rozwiązanie, które wykorzystuje się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na wymianę pieca na ten, w którym można stosować ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to produkt bardzo ekonomiczny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się zupełnie, co zapewnia maksymalne wykorzystanie energii cieplnej.

Dysponujemy produktem takim jak miał. Chociaż jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak ekonomiczność tego opału przekłada się na spore zainteresowanie szczególnie przez klientów indywidualnych.

Miał jest surowcem na bazie węgla. zasadnicza różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Oferujemy w ofercie surowiec tego gatunku. Oferujemy wyłącznie paliwa starannie wyselekcjonowane.

To umożliwia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie spalania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy zarówno klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Zapewniamy najwyższą jakość materiału, a także przystępne ceny
• Swoje usługi na terenie śląska oraz Katowic
• Oferujemy szybki i darmowy dowóz na obszarze śląska

W przypadku gdy gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zachęcamy do kontaktu. W przypadku nie wiecie Państwo jaki rodzaj opału sprawdzi się nasi specjaliści służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62