Sprzedaż opału Rydułtowy.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Rydułtowy
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to bardzo dobry gatunkowo opał do różnego rodzaju pieców. Umożliwiamy zakup najczęściej spotykane surowce również ekogroszek i miał. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi dostawcami surowców.

Węgiel kostka to podstawowy opał stosowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego głównymi zaletami jest niewielka zawartość siarki oraz wysoka kaloryczność.

Z tej przyczyny ilość sadzy, która osadza się w kominie jest niska. Ponadprzeciętna kaloryczność oznacza efektywne wykorzystanie materiału opałowego. Umożliwia to wytworzenie sporej ilości energii cieplnej małym kosztem.

To paliwo idealnie sprawdza się w z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można także paliwa takie jak węgiel kostka.

Ten typ paliwa także posiada niewielką ilość siarki. Często używany jest w połączeniu innym rodzajem paliwa z uwagi, że zwiększa kaloryczność opału. To pozwala na na zwiększenie ilości otrzymanej energii cieplnej z materiału opałowego. Dodatkowo węgiel kostka pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest pozostałością po procesie spalania.

• Dla osób opału, którzy stosują ekogroszek polecamy ten produkt w formie ekogroszku w workach
• To praktyczne rozwiązanie, szczególnie do składowania opału
• Wydajne rozwiązanie, które ma swoje zastosowanie się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na wymianę pieca na ten, w którym można stosować ekogroszek. Wszystko dlatego iż jest to produkt bardzo opłacalny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się w sposób zupełny, co umożliwia maksymalne wykorzystanie energii cieplnej.

W ofercie posiadamy produktem takim jak miał. Jakkolwiek jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak opłacalność tego produktu przekłada się na spore popularność w dużej mierze przez odbiorców indywidualnych.

Miał jest opałem podobnym węgla. Podstawowa różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Posiadamy w sprzedaży paliwo tego rodzaju. Oferujemy tylko materiały opałowe bardzo dobre gatunkowo.

To zapewnia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty sprzedajemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Gwarantujemy bardzo dobrą jakość materiału, również bardzo atrakcyjne ceny
• Swoje usługi na terenie śląska oraz Katowic
• Gwarantujemy szybki i darmowy transport na terenie śląska

Jeśli gdy jesteście Państwo zainteresowani szczegółami zapraszamy do kontaktu. w sytuacji nie wiecie Państwo jaki typ surowca najlepiej się nadaje nasi pracownicy służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Zdajemy sobie sprawę że dobór odpowiedniego gatunkowo materiału wpływa na komfortowe użytkowanie przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali tylko materiał, który zapewni otrzymanie odpowiedniej ilości ciepła przy równoległej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62