Sprzedaż opału Radzionków.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Radzionków
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to starannie wyselekcjonowanym opał do różnego rodzaju pieców. Dostarczamy najczęściej spotykane rodzaje opału a także ekogroszek i miał. Współpracujemy jedynie z profesjonalnymi dostawcami surowców.

Węgiel kostka to opał użytkowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego najważniejszymi atutami jest niewielka zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Z tego powodu ilość sadzy, która występuje w kominie jest śladowa. Duża kaloryczność oznacza całkowite wykorzystanie materiału opałowego. Ułatwia to wytworzenie dużej ilości energii cieplnej małym kosztem.

Ten materiał świetnie sprawdza się w w połączeniu z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można również materiały takie jak węgiel kostka.

Ten typ opału również posiada małą ilość siarki. W wielu przypadkach używany jest w połączeniu innym rodzajem paliwa poprzez to, że zwiększa kaloryczność opału. To umożliwia na zwiększenie ilości otrzymanej energii cieplnej z materiału opałowego. Co więcej ten typ węgla pozostawia niewielką ilość popiołu, który jest efektem po procesie spalania.

• Dla odbiorców opału, którzy stosują ekogroszek polecamy ten surowiec w formie ekogroszku w workach
• To komfortowe rozwiązanie, w dużej mierze do składowania ekogroszku
• Popularne rozwiązanie, które wykorzystuje się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można palić ekogroszek. Wszystko dlatego iż jest to materiał bardzo atrakcyjny cenowo w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się całkowicie, co umożliwia maksymalne wykorzystanie energii cieplnej.

W ofercie posiadamy opałem takim jak miał. Co prawda jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak cena tego opału przekłada się na spore zainteresowanie w dużej mierze przez odbiorców indywidualnych.

Miał to produkt podobnym węgla. Podstawowa różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej użytkowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Posiadamy w ofercie paliwo tego rodzaju. Oferujemy tylko surowce najwyższej jakości.

To pozwala maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Zapewniamy wysoką jakość materiału, a także niskie ceny
• Swoje usługi na terenie śląska oraz Katowic
• Zapewniamy szybki i darmowy dowóz na obszarze śląska

W sytuacji gdy jesteście Państwo zainteresowani szczegółami zachęcamy do kontaktu. w sytuacji nie wiecie Państwo jaki typ opału zaspokoi Państwa potrzeby nasi doradcy służą pomocą.

Razem wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Zdajemy sobie sprawę że dobór odpowiedniego gatunkowo surowca przekłada się na wygodne użytkowanie przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali wyłącznie materiał, który umożliwi otrzymanie odpowiedniej ilości ciepła przy jednoczesnej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62