Sprzedaż opału Racibórz.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Racibórz
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to bardzo dobry gatunkowo węgiel do różnego typu pieców. Umożliwiamy zakup najczęściej spotykane surowce ale również ekogroszek i miał. Współpracujemy jedynie z rzetelnymi kopalniami surowców.

Węgiel kostka to surowiec stosowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego cenionymi cechami jest mała zawartość siarki oraz wysoka kaloryczność.

Dlatego ilość sadzy, która występuje w kominie jest śladowa. Ponadprzeciętna kaloryczność oznacza maksymalne wykorzystanie materiału opałowego. Umożliwia to uzyskanie sporej ilości energii cieplnej niskim kosztem.

Ten surowiec świetnie sprawdza się w z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Pośród produktów znaleźć można również surowce takie jak węgiel kostka.

Ten rodzaj opału także zawiera niewielką ilość siarki. Często stosowany jest w wspólnie z innym rodzajem paliwa ponieważ, że zwiększa kaloryczność opału. To na zwiększenie ilości otrzymanej energii cieplnej z materiału opałowego. Ponadto ten typ węgla pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest pozostałością po procesie spalania.

• Dla odbiorców opału, którzy stosują ekogroszek polecamy ten surowiec w formie ekogroszku w workach
• To komfortowe rozwiązanie, w dużej mierze do składowania węgla
• Wydajne rozwiązanie, które wykorzystuje się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na wymianę pieca na ten, w którym można palić ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to surowiec bardzo opłacalny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się w sposób zupełny, co umożliwia całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

Dostępny jest również paliwem takim jak miał. Jakkolwiek jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak opłacalność tego opału przekłada się na spore popularność szczególnie przez klientów detalicznych.

Miał to produkt podobnym węgla. Główna różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Posiadamy w ofercie opał tego rodzaju. wyłącznie materiały opałowe bardzo dobre gatunkowo.

To zapewnia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie spalania energii cieplnej. Swoje produkty sprzedajemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Zapewniamy wysoką jakość materiału, jak też przystępne ceny
• Usługi świadczymy na terenie śląska oraz Katowic
• Gwarantujemy szybki i darmowy dostawę na terenie śląska

W sytuacji gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zachęcamy do kontaktu. jeśli nie wiecie Państwo jaki rodzaj opału najlepiej się nadaje nasi pracownicy służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62