Sprzedaż opału Katowice.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Katowice
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to starannie wyselekcjonowanym węgiel do różnego typu pieców. Dostarczamy najbardziej popularne surowce również ekogroszek i miał. Współpracujemy tylko z doświadczonymi punktami sprzedaży surowców.

Węgiel kostka to podstawowy surowiec stosowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego głównymi cechami jest mała zawartość siarki oraz wysoka kaloryczność.

Z tej przyczyny ilość sadzy, która pojawia się w kominie jest niska. Wysoka kaloryczność oznacza całkowite wykorzystanie materiału opałowego. Pozwala to uzyskanie sporej ilości energii cieplnej niskim kosztem.

Ten węgiel świetnie sprawdza się w z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można także surowce takie jak węgiel kostka.

Ten rodzaj paliwa także zawiera małą ilość siarki. niejednokrotnie wykorzystywany jest w połączeniu innym rodzajem paliwa poprzez to, że zwiększa kaloryczność opału. To przekłada się na zwiększenie ilości otrzymanej energii cieplnej z materiału opałowego. Dodatkowo węgiel ten pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest pozostałością po procesie spalania.

• Dla klientów opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten paliwo w formie ekogroszku w workach
• To praktyczne rozwiązanie, szczególnie do składowania węgla
• Rewolucyjne rozwiązanie, które stosuje się się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można palić ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to opał bardzo atrakcyjny cenowo w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się zupełnie, co pozwala na maksymalne wykorzystanie energii cieplnej.

W ofercie posiadamy paliwem takim jak miał. Jakkolwiek jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak cena tego produktu przekłada się na spore zainteresowanie zwłaszcza przez odbiorców detalicznych.

Miał jest opałem na bazie węgla. Zasadnicza różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Oferujemy w sprzedaży paliwo tego gatunku. Sprzedajemy tylko materiały bardzo dobre gatunkowo.

To zapewnia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Gwarantujemy wysoką jakość materiału, również bardzo atrakcyjne ceny
• Usługi świadczymy na terenie śląska oraz Katowic
• Gwarantujemy szybki i darmowy transport na terenie śląska

Jeśli gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zachęcamy do kontaktu. jeśli nie wiecie Państwo jaki rodzaj materiału sprawdzi się nasi specjaliści służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Jesteśmy świadomi tego że zakup odpowiedniego gatunkowo surowca wpływa na wygodne korzystanie z przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali tylko materiał, który zapewni otrzymanie niezbędnej ilości ciepła przy jednoczesnej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62