Sprzedaż opału Jaworzno.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Jaworzno
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to starannie wyselekcjonowanym opał do różnego rodzaju pieców. Oferujemy najczęściej spotykane surowce ale również ekogroszek i miał. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami surowców.

Węgiel kostka to podstawowy opał użytkowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego cenionymi cechami jest mała zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Z tego powodu ilość sadzy, która zbiera w kominie jest niska. Wysoka kaloryczność oznacza efektywne wykorzystanie materiału opałowego. Pozwala to otrzymanie dużej ilości energii cieplnej małym kosztem.

To paliwo świetnie sprawdza się w wraz z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można również paliwa takie jak węgiel kostka.

Ten typ opału również zawiera niewielką ilość siarki. Najczęściej używany jest w wspólnie z innym rodzajem paliwa dlatego, że zwiększa kaloryczność opału. To przekłada się na zwiększenie ilości uzyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Co więcej węgiel kostka pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest pozostałością po procesie spalania.

• Dla osób opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten surowiec w formie ekogroszku w workach
• To wygodne rozwiązanie, zwłaszcza do składowania opału
• Nowoczesne rozwiązanie, które wykorzystuje się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na wymianę pieca na ten, w którym można palić ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to opał bardzo opłacalny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się zupełnie, co pozwala na maksymalne wykorzystanie energii cieplnej.

Dostępny jest również surowcem takim jak miał. Jakkolwiek jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak opłacalność tego produktu przekłada się na spore zainteresowanie szczególnie przez klientów detalicznych.

Miał to produkt na bazie węgla. Zasadnicza różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej użytkowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Oferujemy w ofercie paliwo tego rodzaju. Oferujemy tylko surowce starannie wyselekcjonowane.

To umożliwia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty sprzedajemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Gwarantujemy bardzo dobrą jakość materiału, również niskie ceny
• Swoje usługi na terenie śląska oraz Katowic
• Zapewniamy szybki i darmowy transport na terenie śląska

W sytuacji gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zachęcamy do kontaktu. jeśli nie wiecie Państwo który typ surowca najlepiej się nadaje nasi doradcy służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Zdajemy sobie sprawę że dobór odpowiedniego gatunkowo surowca przekłada się na wygodne korzystanie z przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali wyłącznie materiał, który zapewni otrzymanie odpowiedniej ilości ciepła przy jednoczesnej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62