Sprzedaż opału Chorzów.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Chorzów
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to najwyższej jakości węgiel do różnego typu pieców. Oferujemy najbardziej popularne rodzaje opału a także ekogroszek i miał. Współpracujemy jedynie z profesjonalnymi kopalniami surowców.

Węgiel kostka to podstawowy surowiec stosowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego ważnymi zaletami jest niska zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Z tej przyczyny ilość sadzy, która pojawia się w kominie jest znikoma. Ponadprzeciętna kaloryczność oznacza wydajne wykorzystanie materiału opałowego. Ułatwia to otrzymanie sporej ilości energii cieplnej niewielkim kosztem.

To paliwo doskonale sprawdza się w wraz z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można również paliwa takie jak węgiel kostka.

Ten rodzaj paliwa także posiada małą ilość siarki. niejednokrotnie używany jest w wspólnie z innym rodzajem paliwa z uwagi, że zwiększa kaloryczność opału. To wpływa na zwiększenie ilości otrzymanej energii cieplnej z materiału opałowego. Dodatkowo węgiel kostka pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest pozostałością po procesie spalania.

• Dla klientów opału, którzy stosują ekogroszek polecamy ten paliwo w formie ekogroszku w workach
• To wygodne rozwiązanie, zwłaszcza do składowania ekogroszku
• Popularne rozwiązanie, które stosuje się się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na wymianę pieca na ten, w którym można stosować ekogroszek. Wszystko dlatego iż jest to materiał bardzo opłacalny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się zupełnie, co pozwala na całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

Dysponujemy opałem takim jak miał. Co prawda jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak ekonomiczność tego produktu przekłada się na spore popularność zwłaszcza przez odbiorców indywidualnych.

Miał jest opałem na bazie węgla. Podstawowa różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej użytkowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Oferujemy w sprzedaży surowiec tego typu. Oferujemy tylko materiały opałowe najwyższej jakości.

To pozwala maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie spalania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Zapewniamy najwyższą jakość materiału, jak też przystępne ceny
• Swoje usługi wykonujemy na terenie śląska oraz Katowic
• Gwarantujemy szybki i darmowy dowóz na obszarze śląska

Jeśli gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zapraszamy do kontaktu. w sytuacji nie wiecie Państwo jaki rodzaj opału najlepiej się nadaje nasi specjaliści służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62